Seria produktów JAN PRO to odpowiedź na zapotrzebowanie ludzi chcących skorzystać z chemii profesjonalnej, pracujących w różnych branżach.

Oferujemy między innymi pasty BHP do mycia rąk o wieloskładnikowej formule. To produkty zawierające składniki chroniące skórę przed podrażnieniami i wysuszeniem — pochodne lanoliny oraz oleju kokosowego. Mechaniczną skuteczność czyszczenia poprawia syntetyczne ścierniwo.

  • Produkty Jan Pro wyróżniają się unikalnymi, nowoczesnymi recepturami. Znalazły zastosowanie w tak różnych branżach jak: budowlana, rolnicza, przemysłowa i transportowa. Z naszych środków czystości korzystają również właściciele myjni i warsztatów. Możemy wyróżnić tutaj bezpieczne i skuteczne preparaty do czyszczenia felg i mycia silnika lub płyny do czyszczenia tarcz hamulcowych i zmywacze do hamulców. Aktywna piana wydajnie usuwa zanieczyszczenia powstałe w wyniku jazdy. Używając tej profesjonalnej chemii samochodowej, nie trzeba się obawiać o odbarwienia elementów stalowych i chromo-niklowych.

    Polecamy również  preparaty do usuwania rdzy. Proponujemy nowoczesny, wyjątkowo skuteczny, profesjonalny środek czystości z dodatkiem dwusiarczku molibdenu. Z nim skutecznie oczyścisz i zabezpieczysz metalowe powierzchnie. Znajdziesz  także między innymi płyny do mycia kostki brukowej. Dzięki nim pozbędziesz się najgorszych zabrudzeń — sadzy, ulicznych brudów oraz plam po olejach i smarach.

    Marka JAN PRO została uhonorowana godłem ODKRYCIE ROKU w konkursie Laur Konsumenta 2016.

    certyfikat

profesjonalna chemia techniczna

pobierz katalog